19.07.2024 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Keyf-i MUT

ADRES
Adalet Mah. Albayrak Blv. No:19/B Merkezefendi/DENİZLİ
TELEFON
0(534) 566 90 99
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Keyf-i Mut-Yeni Nesil Restoran adıyla, restoran yeni bir soluk getirmenin temellerini atmış bulunmaktayız. Yeni nesil restoran anlayışıyla 2022 yılında kurulduk. Keyf-i Mut-Yeni Nesil Restoran olarak yepyeni bir yüzümüz olsa da sektörün en deneyimli isimleri ile temellerimizi attık. Türkiye’nin ve hatta dünyanın en özel şehirlerinden birisi olan Denizli’nin, en özel ilçesi Merkezefendi’de kapılarımızı açtık. Misafirlerimiz için Merkezefendi’den huzurlu bir dünyaya açılan kapı olmayı hedefliyoruz.

Şehrin merkezinde yer alan lokasyonumuzla fark yaratıyor; misafirlerimize şehrin koşuşturmasından bir an olsun uzaklaşma fırsatı sunuyoruz. Restoran personellerinden, mutfak personeline kadar tüm kadromuzla güler yüzlü hizmet veriyor, samimi bir ortam yaratarak rahat etmenizi sağlıyoruz.

Keyf-i Mut-Yeni Nesil Restoran olarak restorantımızın kapılarını misafirlerimize sonuna kadar açıyoruz. Restoran sektöründeki deneyimlerimizi de misafirlerimize sunuyor, bölgenin en lezzetli yemeklerini tatmalarını sağlıyoruz. İçi sizler için dekore edilmiş restoranımızda yemek yiyen misafirlerimizi ağırlamanın keyfini sunuyoruz.

Ciddiyetle hizmet vermeye başladığımız restoran sektöründe sezonluk değil yaz – kış açık olan bir restorant olarak, geçici değil kalıcı olmayı tercih ediyoruz. Uluslararası kalite standartları seviyesinde bir hizmet sunarak sadece yerli vatandaşlarımızın değil, yabancı turistlere de hitap ediyoruz. Keyf-i Mut-Yeni Nesil Restoran olarak modern hizmet anlayışımız ve yenilikçi iş ahlakımız ile Denizli’de konaklamanın öncüsü olmayı misyonumuz, dünya markaları arasına adımızı yazdırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ise vizyonumuz olarak seçmiş bulunmaktayız.

Keyf-i MUT Keyf-i MUT Keyf-i MUT Keyf-i MUT Keyf-i MUT

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
× Bize Ulaşın