20.05.2024 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Hijyen için kağıt sabun

Kağıt sabun insanların günlük kişisel temizliklerini bulundukları her ortamda sağlamak üzere geliştirilmiş taşınabilir yapıda tek kullanımlık bir hijyenik üründür.

Hijyen için kağıt sabun

Neden Kağıt Sabun; Çünkü hijyen sağlamak için kullandığımız sabunlar artık virüs barındırıyor ve bulaştırıcı etki yapıyor. En başından beri heryerde söylendiği gibi kalıp sabunlar virüsü çok rahatlıkla barındırıyor ve bulaşıcı etki taşıyor. Bunun için sıvı sabun kullanılması öneriliyor. Ancak, sıvı sabunları barındırdığımız ve sabunu elimize alırken kullandığımı kaplar da ortak kullanım olunca virüsü çok basitçe yayıyor. KAĞIT SABUN ise kişiye özel tek kullanımlık olduğundan dolayı, sabununuzu açarsınız, kullanırsınız, elleriniz tamamen hijyene kavuştuktan sonra çöpe atarsınız ve aklınızda soru işareti kalmaz !Özel yıkayıcı hammaddeler , nemlendiriciler ve güzel esanslar kullanılarak temizleme maddesinin özel teknoloji ile 0,012 mikron kalınlığında polimer yapıda kağıt forma dönüşmesidir.

Kullanım esnasında su ile birleşen kağıt sabun suda çözünebilir bileşenler içermesinden dolayı hiçbir tortu veya artık bırakmadan köpürerek temizlik işlemini tam manasıyla gerçekleştirmektedir.

Siz nereye isterseniz yanınızda taşıyabilirsiniz. Çok hafiftir.

Taşınabilir ve çok amaçlı kağıt sabun, size yepyeni bir deneyim kazandırır.

Kağıt sabun nemlendirici, rahatlatıcı özellikler, PH bakımından temizlik sırasında nötr bir ortam sunan özellikler taşımasıyla kullanımından sonra cildinizin nefes alması sağlar.

Sadece bir kağıt, Temizliği Yanınızda Taşıyın..

Kağıt Sabunları çantanızda, evde, okulda, işte, seyahatte çok pratiktir.

Kullanım
• Kuru elinizle plastik kabın kapağını açın. 1 adet kağıt sabun çıkartın.
• Bir elinizin içine bırakın ve hafif akan su elinizi ovuşturarak suyla köpürtün ve durulayın.
• Elleriniz tertemiz ve yumuşacık olacak, aynı zamanda hoş bir koku verecektir.

 

KAĞIT SABUNUN FAYDALARI

  • Diğer temizleyiciler gibi değildir, Soğuk suda yada sıcak suda farketmez. Daima en iyi performansı verir.
  • İçeriğindeki nemlendiriciler nedeniyle elleriniz yumuşacık olur.
  • Ellerinizi ve yüzünüzü yıkadığınızda içeriğindeki özel maddeler den dolayı ellerinizde ve yüzünüzde ferahlık ve rahatlık oluşur.
  • Tamamen hijyeniktir. Her seferinde bir tek sabun yaprağı kullanılır ve bitirilir. Aynı yaprak bir başkası tarafından kullanılmaz. Bu nedenle mikrobiyolojik olarak bulaşmaya yol açmaz.
  • Örneğin ;Okul Çağında ki çocukların ortak olarak kullandıkları el temizleyiciler gibi değildir. Kişiye özeldir. Her çocuk kendi kağıt sabununu kullanır ve el ve yüz temizliğini yapar. Başkasının kullandığı sabunu paylaşmaz. Bu nedenle de mikroplardan uzak kalır.

Sizde kağıt sabunlardan kişisel kullanım için almak veya promosyon olarak dağıtmak istiyorsanız hemen arayın. 0532 601 86 58  / 0507 104 9050

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Bize Ulaşın