20.05.2024 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

DEGİAD BASIN MENSUPLARIYLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

İnşaata değil Eğitime ve üretime destek verilsin

DEGİAD BASIN MENSUPLARIYLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Denizli Genç İşadamları Derneği 13 Eylül’de yapılan Genel Kurul sonrası göreve Hakan Urhan ve yönetimi geldi. Yeni yönetimle beraber Route  Kafe’de basın mensuplarıyla bir araya gelen Urhan yeni yönetimle beraber DEGİAD’ın sadece yönetim kuruluyla değil, tüm üyelerin katılacağı bir yönetim şekli belirlemek istediklerini söyledi. Üyelerle zaman zaman bir araya gelen ve birebir görüşmeler yapan, toplantı ve etkinliklerle DEGİAD üyelerinin aralarındaki bağı canlı tutmak istediklerini söyleyen Urhan, görev süresince bu çalışmaları devam ettireceklerini ifade etti.

Ülke Gündemini Yakından Takip Edeceğiz

Sosyal medyanın gücünü aktif olarak kullanacaklarını belirten Urhan, “Ülke gündemi başta olmak üzere, hem ekonomik ve siyasi gündem, hemde şehrimizin yerel gündemini yakından takip edeceğiz. Bununla ilgili gerektiği kadar yorumlar eleştirmeler olacak. Daha aktif bir yol izleyeceğiz” dedi.

Dernek bina inşaatının gelecek sene Mayıs ayı gibi biteceğini ve dernek binasında tüm üyelerin kendi aktivitelerini tanıtımlarını gerçekleştirebileceği sosyal anlamda da kullanabileceği bir “ev” şeklinde düzenlemek istediklerini belirten Urhan, bu binayı Sivil Toplum Kuruluşlarına da açacaklarını söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Bize Ulaşın