15.04.2024 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Sünnet Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?

Erkek çocuklarına özel düğün etkinliğinde belirleyici yine çocuğun kendisidir. Hazırlanan sünnet organizasyonunda, konukların davet edilmesiyle hazırlıkların bir aşaması daha tamamlanır. Sünnet davetiyelerinde sünnet mesajı yayınlanır. Sünnet yazılarında genellikle sempatik maniler yazılır ve davetliler davet edilir. Dini yazılar, şiirsel sözler gibi yazılarda düğün sahiplerinin tercihine göre belirlenir.

Sünnet Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?

Sünnet davetiyeleri tıpkı düğün ve nişan davetiyeleri gibi yüzlerce modelden oluşmaktadır. Çocuğun yaş grubuna göre davetiye örnekleri seçilerek, renkler, canlılık, tema belirlenmelidir. 3 boyutlu sünnet davetiyeler, görsel eklentili davetiyeler, kabartmalı davetiyeler, hareketli sünnet düğün davetiyeler, resimli veya kartpostal sünnet davetiyeleri, fotoğraf baskılı düğün davetiyeleri, organizasyona göre tercih edilen davetiye modellerindendir.

Sünnet davetiyeleri kategorisinde lazer kesim davetiye modelleri, hasır ipli- püsküllü davetiye modelleri, nazar boncuklu, parıltılı yaldızlı davetiye modelleri bulunmaktadır. Kategoride ayrıca; kutulu davetiye modelleri, kraft kağıt davetiyeler, lüks davetiye modelleri, klaket, kristal, sedefli sünnet düğün davetiyeleri, ilginç davetiye modelleri, karikatürlü eğlenceli modeller seçerek, sünnet organizasyon konseptine göre seçim yapabilirsiniz.

Fiyonklu, kurdeleli, yaldız işlemeli sünnet düğün davetiyeleri değerlendirilebilir, çocuğun ilgi alanları ve sevdiklerine göre poster veya kartpostal niteliğinde görsel hazırlanarak davetiye oluşturulabilir.

Tüm davetiyelerde olduğu gibi kağıt kalitesi davetiyenin esas fiyatını belirlemektedir. Ebat, adet, niteliklerine göre davetiye fiyatları hesaplanır. Zarf eklentisi, müzikli veya görsel efektli davetiye modelleri, kutulu davetiyeler, sayfa ve kağıt kalitesine göre fiyatlar belirlenmektedir.

Ekonomik olarak daha çok fotoğraf ve resim baskılı sünnet düğün davetiyeleri tercih edilmektedir. Nazar boncuklu davetiye modelleri yine en uygun modellerden olup, kampanyalı ve ucuz davetiye örneklerini seçerek, bütçenize göre sünnet düğün davetiyeleri seçebilirsiniz. Kendi hazırlayacağınız resim görsellerinden sünnet davetiyeleri seçebilir, çocuğunuzun mutlu gününe güzel bir anı hazırlayabilirsiniz.

Sünnet Davetiye modellerimizi incelemek için tıklayın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Bize Ulaşın