24.07.2024 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

23 Nisan’da Çocuklarımıza Gidelim

Denizli’de Ne Var Şehir Portalı olarak koronavirüs tedbirleri gereği evlerinde kapalı kalan çocuklar için anlamlı bir kampanya başlattık ve tüm kurum ve kuruluşları kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz.

23 Nisan’da Çocuklarımıza Gidelim

Dünyada eşi ve benzeri olmayan tek çocuk bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na sayılı günler kaldı. Denizli’de Ne Var Şehir Portalı olarak koronavirüs tedbirleri gereği evlerinde kapalı kalan ve geçmiş yıllarda olduğu gibi bayram coşkusunu yaşayamayacak olan çocuklar için anlamlı bir kampanya başlattık.

“23 Nisan’da Çocuklarımıza gidelim” adlı kampanya ile, araçlar üzerinde müzik eşliğinde palyaço ve maskotlarla her mahalleye karış karış ziyaret etmeyi kapsıyor. Geçmiş yıllarda olduğu gibi çocukların bayram coşkusunu tam anlamıyla yaşayamayacak olsalar bile bir nebze onları mutlu edebileceğimizi düşünürek, “Başta gösteri ekipleri olmak üzere Belediyeler, Dernekler, Özel Kurumlar ve halkımızdan destek bekliyoruz. İnşallah çocuklar için bu beklentimiz karşılıksız kalmaz.”

Çocukların bayram coşkusuna katkı sağlamak isteyenler başlatılan kampanya için sosyal medya hesaplarımızdan veya 0 507 104 90 50 numaradan bilgi alabilirsiniz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Bize Ulaşın