15.08.2022 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Denizli’de En Güzel Bahçe, Balkon, Teras ve Hobi Bahçesi Yarışması

www.denizlidenevar.com Şehir Portalı olarak “Denizli Çiçek Açıyor” sloganıyla en güzel bahçe, balkon, teras ve hobi bahçesi yarışması başlatıyoruz.

Denizli’de En Güzel Bahçe, Balkon, Teras ve Hobi Bahçesi Yarışması

Denizlimizde çevre bilincini ve çevre sevgisini arttırmak, yaşanılan çevrenin görsel niteliğini desteklemek, halkın çevre düzenleme ve kent peyzajına yönelik ilgisini teşvik etmek için evde kaldığımız bu günleri hoş hobilerle değerlendirmek istedik.

Sizler de özenle baktığınız ve bu günlerde sürekli vakit geçirdiğiniz bahçe, balkon ve terasınız varsa 30 Haziran 2020 tarihine kadar en güzel şekilde süsleyip yarışmamıza katılabilirsiniz. Yarışma kategorilerimiz En Güzel Bahçe (Konut Bahçesi, Apartman Bahçesi, İşyeri Bahçesi), En Güzel Balkon, En Güzel Teras, En Güzel Hobi Bahçesi’dir.

Yarışmamıza Denizli sınırları içinde (tüm ilçe ve mahalleler dahil) bulunan özel ve tüzel kişiler ait tüm mekanlara açıktır. Yarışmamıza katılım için çektiğiniz  en güzel kareleri #denizlideenguzelbahce #denizlideenguzelbalkon #denizlideenguzelhobibahcesi veya #denizlideenguzelteras (uygun olan hashtag ile) ve @denizlidenevar etiketleriyle instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Ayrıca sponsor firnalarımızı takip etmelisiniz.

Fotoğraflarınızı ayrıca kişisel bilgileri (isim-soyisim, telefon, adres vb. bilgileri) ile birlikte enguzelbahcebalkon@denizlidenevar.com mail adresimize gönderebilirsiniz.

Yarışma sonunda katılan ve kazanan yarışmacılarımıza sponsorlarımızdan sürpriz hediyelerimiz olacaktır. (Hediyelerimiz sosyal medya hesaplarımızdan ve web sitemizden duyurulacaktır.)

Yarışma ile ayrıntılı bilgi için @denizlidenevar instagram hesabımızdan

0507 104 90 50 ve 0532 601 86 58 nolu telefonlardan öğrenebilirsiniz.

En güzel bahçe, balkon, teras ve hobi bahçesi yarışma şartnamesi

En güzel bahçe, balkon, teras ve hobi bahçesi Basvuru_Formu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Bize Ulaşın