07.12.2023 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Denizli Bitek Koleji Öğrencileri Turgay Başyayla’yı Ağırladı

Denizli Bitek Mesleki ve Teknik Lisesi öğrencileri, ünlü sanatçı Turgay Başyayla’yı ağırladı…

Denizli Bitek Koleji Öğrencileri Turgay Başyayla’yı Ağırladı

Denizli’de yeni açılan ve mekatronik gibi farklı bir bölümde mesleki eğitim veren Özel Bitek Mesleki ve Teknik Lisesi organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Yaptıkları etkinliklerle adından sıklıkla bahsettiren okulda okuyan öğrenciler, okula başladıkları günden bu yana farklı bir etkinlik ve sosyal faaliyetlerle eğitimlerini kaliteli bir şekilde sürdürüyor.

Okulun bu seferki konuğu ise ünlü sanatçı ve program sunucusu Turgay Başyayla oldu. Sevgi gösterileri ile karşılanan ve öğrencilere mini bir konser veren Başyayla, öğrencilerin sorularını da cevapladı. Tüm Türkiye’yi gezdiğini ve gezmeye devam ettiğini belirten Başyayla, öğrencilere nasihatlerde de bulundu. Türkiye’nin mesleki eğitim veren okullara ihtiyacı var diyen Başyayla, “Okumakta olduğunuz okul mesleki anlamda özel bir okul ve bu okulu bitiren öğrenciler daha kapasiteli ve bilgili olarak eğitim hayatını sürdürüyor. İş bulma imkanlarınız daha fazla. Ancak okulunuzu aksatmamanız ve öğretmenlerinizin sözünü dinlemeniz gerekli. Sosyal medya ve akıllı cep telefonlarıyla fazla uğraşmayın, vatana, millete, ailenize ve sizi seven herkese faydalı birer birey olarak kendinizi yetiştirmelisiniz” dedi.

Öğrencilere mini bir konser veren, bol bol fotoğraf çekilen ve öğrencilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçıya Denizli Bitek Mesleki ve Teknik Lisesi Okul Müdürü Ali Ozan teşekkürlerini plaket sunarak takdim etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Bize Ulaşın