24.07.2021 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Pamukkale Halı Mobilya

ADRES
Akhan Mahallesi 169.Sokak No:1 Akhan DENİZLİ
TELEFON
0 258 274 66 99
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Pamukkale Halıcılık ve Ticaret Kollektif Şirketi 1981 yılında Habip KIZILTAŞ tarafından kurulmuştur. Hızla büyüyen şirket 1997 yılında toptan ve perakende olarak ikiye bölünmüş; toptan bölümü Pamukkale Halıcılık ve Ticaret Kollektif Şirketi, perakende bölümü ise Pamukkale Halıcılık Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Toptan bölümü Merinos, Padişah ve Dinarsu duvardan duvara halılarının bölge bayiliğini yapmaktadır.

2005 yılı sonlarında mobilya sektörüne giren ve hızla büyüyen şirket Ege Bölgesinin en büyük halı ve mobilya showroomunu 2009 yılı ortasında Antalya yolu üzerinde toplamda 17000 m2 kapalı alana sahip 8500 m2 sini perakende mağaza olarak hizmete sunmuştur. İstasyon caddesinde de 2500 m2 lik merkez mağazasıyla hizmetine devam etmektedir.

Perakende mağazada Merinos, Padişah ve Dinarsu makina halıları, Merinos, Dinarsu, Samur ve ithal duvardan duvara halıları, el halıları, deri halılar ve önde gelen mobilya firmalarının özel tasarım ürünleri yer almaktadır.

Pamukkale Halı Mobilya Pamukkale Halı Mobilya Pamukkale Halı Mobilya Pamukkale Halı Mobilya Pamukkale Halı Mobilya Pamukkale Halı Mobilya Pamukkale Halı Mobilya Pamukkale Halı Mobilya

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
×

Powered by WhatsApp Chat

× Destek