20.05.2024 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

O GÜN PAMUKKALE’YE GİRİŞ ÜCRETİ YOK!

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan ‘Turizm Haftası’ kapsamında, Pamukkale Ören Yeri Antik Havuz önünde gerçekleştirilecek etkinlikler nedeniyle örenyerine girişler ücretsiz olacak. Peki Pamukkale giriş ücretleri ne kadar süreyle kalkacak? Pamukkale’ye ne zaman ücretsiz girilecek?

O GÜN PAMUKKALE’YE GİRİŞ ÜCRETİ YOK!
Vali Karahan, “Toplumda turizm konusunda farkındalığı artırmak, turizm bilincini geliştirmek, kültür ve turizm değerlerini tanıtmak, turizmi geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla, her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında ‘Turizm Haftası’ kutlanmaktadır. Bu yıl 43. yıl kutlamaları yapılacak olan ‘Turizm Haftası’ etkinlikleri kapsamında haftanın açılış programının, ülkemizin en önemli destinasyon merkezlerinden biri olan ve dünyada bir benzeri daha bulunmayan Antik Havuz’un daha geniş kitlelere tanıtılması amacıyla Pamukkale Örenyeri’nde yapılması planlanmıştır.
17 Nisan 2019 Çarşamba Günü Pamukkale Ören Yeri Antik Havuz önünde gerçekleştirilecek etkinliklere, halkımızın iştirakini sağlamak amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığımızca 15.00 ile 18.00 saatleri arasında 3 saat süreyle halkımızın örenyerine girişlerinden ücret alınmayacaktır” dedi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Bize Ulaşın