21.04.2021 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Anka Premiks İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti.

ADRES
Bozburun mah.A.Nazif Zorlu Sanayi sitesi 7154 Sk. No:7 Merkezefendi/DENİZLİ
TELEFON
05547665409
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Anka Premiks, Denizli’de bulunan 1000 metrekare kapalı alanda Türk Gıda Kodeksi’ne uygun inşa edilmiş üretim tesisleri ile 2017 yılında kurulmuştur.  Geçen 3 yıllık süreçte “Dünya Standartlarında Hizmet ve Ürün” politikası ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Anka Premiks birçok ürünün Türkiye’de ilk yerli üretimini gerçekleştirerek yem katkı sektörünün hizmetine sunmuştur.  Bu ürünler arasında tamamlayıcı yemler, klinik ürünler, melas bazlı yalama kovaları ve yalama taşları bulunmaktadır. Her yıl ürün çeşitliliğini sektörün en yeni trend ve teknolojilerini takip ederek, alanında uzman veteriner hekimler ve Ziraat Mühendisleri ile birlikte çalışarak düzenli olarak geliştirmektedir.

Sektörde bulunduğu ilk günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren Anka Premiks, aynı zamanda firmaların ihtiyacı olan ancak bulamadıkları ürün ve hizmetleri üreterek iş ortaklarına her anlamda destek sağlamaktadır.

Anka Premiks, üretim sürecinde kullanılan her türlü malzeme ve maddenin çevreye ve doğaya zararlı olmamasına dikkat ederek, üretilen her ürünü uluslararası standartlarda GMP+, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005 ve Halal sertifikalarıyla üst düzey kalite güvencesinde üretmektedir.

Kurulduğu ilk yıldan itibaren uluslararası alanda sektördeki yerini sağlamlaştırarak günümüzde Avrupa, Asya ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere 25 farklı ülkeyle aktif olarak çalışmakta ve ihracat ağını her geçen gün genişletmektedir.

Anka Premiks, firma ilke ve değerlerinin temelinde bulunan müşteri memnuniyeti ve kalite politikasıyla; çevreye, doğaya, sektörüne ve tüm firmalara saygı ve anlayışla yaklaşmaktadır. Tüm faaliyetlerinde dürüst, değerlerine bağlı, verimli bir çalışma sistemini benimseyen Anka Premiks, küresel hedefler doğrultusunda tüm iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılamak için ilk günkü heyecanıyla sektörde aktif olarak yer almaktadır.

Anka Premiks İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti. Anka Premiks İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti. Anka Premiks İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti. Anka Premiks İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti. Anka Premiks İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti. Anka Premiks İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti. Anka Premiks İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti. Anka Premiks İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
× Destek