20.05.2024 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Alk A Rent Car

ADRES
15 MAYIS MH.765 SK.DURANOĞLU APT.NO:15/B DENİZLİ
TELEFON
0541 839 83 91
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ALK Car Rental , sektördeki ilk atılımını 2014 yılında hayata geçirmiş ve bugün büyük bir hızla girişimlerine devam etmekte olup aynı zamanda alanındaki en başarılı örneklerden biridir.

ALK Car Rental 2015 yılından bu yana internet üzerinden müşterilerine son dakika fiyatı sunmakta olan ilk ve hala tek araç kiralama firmasıdır. ALK Car Rental internet sayfası www.denizlikiralikarac.com üzerinden araç kiralamakta olan ziyaretçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanmakta, aynı zamanda hemen ödeme seçeneği ile indirimler kazanmaktadır.

Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altına toplayan ALK Car Rental , günlük araç kiralama, aylık ve yıllık kiralama, şoförlü servis ve transfer hizmetleri ile Leasing hizmetleri sunmaktadır.

ALK Car Rental filosunda otomotiv pazarının en güçlü markaları olan BMW, Mercedes-Benz, VW ve Ford gibi araçlarla hizmet vermektedir. ALK Car Rental kurumsal araç filosunun %80’dan fazlası Premium araç markalarından oluşmaktadır.

ALK Car Rental global hedefi doğrultusunda, ALK Car Rental’ in kuruluşunun 2. yılı olan 2016 yılında, günlük kiralamada Denizli pazarının lideri olmayı hedeflemektedir.

Alk A Rent Car Alk A Rent Car Alk A Rent Car Alk A Rent Car Alk A Rent Car Alk A Rent Car Alk A Rent Car Alk A Rent Car Alk A Rent Car

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
× Bize Ulaşın