13.07.2024 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Rengarenk Çiçekçilik

ADRES
MEHMETCIK MAH. KIBRISŞEHİTLER CAD.NO:106 DENİZLİ
TELEFON
(0258) 213 13 69
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İlkelerimiz, titizlik, özveri, güven, iyi hizmet sunmak, müşterilerimize olan saygınlığımızı kazanmak ve en önemlisi müşterilerimizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Kaliteli işlere imza atmak, uzun soluklu işler yapmak, kaliteden ödün vermeden minimize edilmiş karlar ile tüketiciye ulaşmak öncelikli hedefimiz.

 

Çiçek canlı bir ürün olduğu için  çiçeğin bakımı, koruması nakliyesi ve düzenlemesi bilgi ve bol tecrübe isteyen bir iştir. Uzman kadromuz ile en taze çiçekleri birinci elden ana kaynaktan alarak aracısız doğrudan tüketiciye ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Kurumlaşmış bir firma olarak servisimizde ilke edindiğimiz titizliği müşteri seçiminde müşterilerimizi kazanmak daha da önemlisi kaybetmemek için sunduğumuz hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz;

 

– Müessesemizde daima taze çiçek, bol ithal sepet ve sağlıklı saksı bulunmaktadır.

 

– Sepetler,Aranjmanlar, El Buketleri, Gelin Buketleri, Orkideler, Gül Gurupları, Kuru ve Yapay Çiçekler, Saksı Bitkileri , Merasim çelenkleri,en itinalı şekilde hazırlanıp istediğiniz adrese gönderilir.

Rengarenk Çiçekçilik Rengarenk Çiçekçilik Rengarenk Çiçekçilik Rengarenk Çiçekçilik Rengarenk Çiçekçilik Rengarenk Çiçekçilik Rengarenk Çiçekçilik Rengarenk Çiçekçilik Rengarenk Çiçekçilik

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
× Bize Ulaşın