14.04.2024 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Fulden Ekizler Eğitim ve Gelişim Akademisi

ADRES
Çamlaraltı mah 6015 sokak No:7 D:5 Denizli
TELEFON
0 544 472 472 9
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bireylere ve kurumlara eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmeti sunmak amacıyla Fulden Ekizler tarafından Denizli’de kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, birey ve kurumların ihtiyaçları dâhilinde hizmet alanlarını geliştirmekte olup, hayata farklı bir açıdan bakmaya olanak sağlayan çözümler sunmaktadır.

Tüm eğitim ve danışmanlıklarımız Uluslararası Koçluk Federasyon (ICF) kuralları doğrultusunda yapılmaktadır. Bilişsel ve bilimsel metotları içeren koçluk yaklaşımımız, bireylerde ve kurumlarda kalıcı bir değişim yaratmayı hedefler. Amacımız tüm danışanlarımızda var olan kendi yollarını bulacak potansiyeli ortaya çıkarmak ve bu potansiyeli maksimize etmektir. Bu amaçla, “Fulden Ekizler Eğitim ve Gelişim Akademisi” bilişsel pozitif Gestalt yaklaşımıyla yola çıkmıştır. Gestalt yaklaşımı hem bir yaşam felsefesi hem de bir terapi ekolüdür. Gestalt yaklaşımı kişinin yargılamadan, suçlamadan, utanmadan, korkmadan ve endişelenmeden kendisiyle ve çevresiyle bütünleşebilmesine, bütünleşerek büyümesine büyüdükçe büyük bir dünyada olduğu gibi varolmasına olanak tanıyan hümanist bir bakış açısına sahiptir.

Programlarımıza katıldıktan sonra hem beceri ve yetkinliklerinizi geliştirecek, hem de kendinize ve yaşamınıza bakışınızı olumlu ve farklı yönde değiştirebilecek yeni bir yolculuğa başlayacaksınız. Bu yolculuk, sizin bilinçaltı ve zihninizin derinliklerini keşfetmenize olanak sağlayacaktır.

Fulden Ekizler Eğitim ve Gelişim Akademisi Fulden Ekizler Eğitim ve Gelişim Akademisi Fulden Ekizler Eğitim ve Gelişim Akademisi Fulden Ekizler Eğitim ve Gelişim Akademisi Fulden Ekizler Eğitim ve Gelişim Akademisi Fulden Ekizler Eğitim ve Gelişim Akademisi Fulden Ekizler Eğitim ve Gelişim Akademisi Fulden Ekizler Eğitim ve Gelişim Akademisi Fulden Ekizler Eğitim ve Gelişim Akademisi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
× Bize Ulaşın