07.05.2021 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Bitek Koleji

ADRES
Sümer Mahallesi, Ankara Blv. No:71, 20175 Merkezefendi/Denizli
TELEFON
+90 (258) 2681001
FAKS
+90 (258) 2681001
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

2018-2019 eğitim-öğretime başlayacak olan okulumuzda, öğrencilerimizin yeteneklerine uygun, kişiselleştirilmiş bir eğitim programı ile ilham veren ve ufuk açıcı bir öğrenme ortamı sunuyoruz.

Lise öğrencilerine eğitim sunan Özel Bitek’te, akademik ve uygulamalı müfredatımız sayesinde öğrencilerimizin, 21’inci yüzyılın yetkinliklerine sahip, hızlı adapte olabilen, nitelikli, hayal eden ve hayalini gerçek dünyaya indirgeyebilen sorumlu bireyler haline gelmesini amaçlıyoruz.

Alanlarında uzman öğretmenlerimizle beraber mesleki yetkinliklerinin geliştirilmesine yönelik, Endüstriyel Otomasyon ana başlığında topladığımız eğitim içeriğimizde öğrencilerimize yeni dünyada ihtiyaç duyacakları temel yetkinlikleri kazandırmayı hedefliyoruz.

Diğer taraftan öğrencilerimizin, dil gelişimini önemsiyoruz. Cambridge ve Macmillan yayınlarıyla destekleyeceğiz. Öğrencilerimiz birinci dil olarak İngilizce, isterlerse ikinci dil olarak Almanca öğrenebilme imkânına sahip olabilecekler.

Kişiye özel hazırlanan bu eğitim programı sayesinde, bir yandan kişinin akademik bireysel eksiklerini giderirken, diğer yandan güçlü oldukları konuları eksiksiz hale getirerek, gençlerimizin, sahip olabilecekleri en iyi performansı hayata geçirmelerini sağlayacak ve onları hayallerindeki üniversiteye hazırlayacağız.

Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda, Atatürk ilke ve inkılâplarını esas alan ilimiz ve ülkemizin sanayi ve hizmet kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu ve duyacağı nitelik ve donanıma sahip teknik elemanlar olarak yetiştireceğiz

Tüm bunlara ek olarak, öğrencilerimizin kişisel gelişimlerini sanat ve spor alanında da özel bir program uygulayarak destekleyeceğiz.

Sizlerin de çok iyi bildiği üzere, günümüzde teknolojik gelişmelerden dolayı birçok alışılagelmiş meslek ve iş yapma biçimleri yöntem değiştiriyor. Bu noktada Özel Bitek, her türlü teknolojik gelişmelerin önünde model bir okul olarak mesleki ve teknik eğitim alanında zirveyi hedefleyenlerin tek adresi olmalıdır.

Çünkü biz, Özel Bitek’te hayat başarısı yüksek öğrenciler yetiştireceğiz!

Bunu başarmak için sahip olduğumuz en iyi teknolojiyi ve yöntemleri eksiksiz biçimde gençlerimizin eğitim hizmetine sunmamız gerektiğinin farkındayız.

Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve iş ortaklarımızla bu hedefe emin adımlarla ilerleyeceğimize inancımız sonsuzdur.

Denizli Özel Bitek Koleji Teknolojiyi hayatına ve gelecekte yapacağı işe en iyi şekilde entegre edebilecek gençleri yetiştirmek amacıyla kurulduk. Yurt içinde ve dışında üniversite eğitimini hedefleyen öğrencilerimize yabancı dil eğitimi veriyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
× Destek