20.10.2021 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Bar Psikoloğu Ferhat Aydin Ile Psikogösteri

6 Şubat 2020 @ 20:00

73.50TL

FERHAT AYDIN! ….. NAM – I DİĞER BAR PSİKOLOĞU!

AAAAA BAR PSİKOLOĞU DA NE??

“Yıllarca dinledi, şimdi anlatma sırası Bar Psikoloğu’nda…
TEDx Konuşmacılarından Ferhat Aydın’ı interaktif psikogösterisi ile Denizli’de ağırlıyoruz.

“İnsanlar psikologa gitmiyorsa-gidemiyorsa psikolog insanlara gitsin” düşüncesinden hareketle oluşturulan stand up tadında bu konsept, insanların ihtiyacı olan ‘basit ve küçük psikoloji’ bilgileriyle birlikte, bir psikoloğun gözlem ve tespitlerini içeriyor… Mizah ile toplumumuzun absürd taraflarının irdelendiği bu konsept etkinlik, ülkemizde ve dünyada bir ilk olma özelliğine sahip.

İlk kısımda psikoloji kültürünü ve ülkemize dair gözlemlerini mizahi bir dille anlatan psikoloğumuz, ikinci kısımda sizlerin sorularına cevap vermeye çalışıyor. “Hep bir psikoloğa şunu sormak istemişimdir!” dediğiniz sorularınızı da alın gelin.

PSİKOGÖSTERİ, gerçek ve girişimci bir psikoloğun psikoloji & psikoterapi klişelerini ele aldığı bir programdır. 36 şehirde, 400’den fazla sahnelenen bu psikogösteri formatı, günlük hayattan durum komedileri ve metaforlarla seyircide psikoloji kültürü oluşmasını amaçlamaktadır.
Ferhat Aydın’ın 2 perdeden oluşan, mizahla ve psikoloji ile dolu stand up tadında Psikogösterisi ile çok keyifli, neşeyle dolu bir akşam geçireceğimizden eminiz.

Psikoloji ve psikoterapiye dair klişelerin ele alındığı, psikoloji alanında sıklıkla sorulan soruların ve doğru olduğu düşünülen yanlış bilgilerin mizahla harmanlandığı gösterimiz, 2 saatlik bilimsel ve keyifli bir psikoloji muhabbetidir.

BİLET SATIŞ NOKTALARI
https://www.biletix.com/etkinlik/ZLM01/ISTANBUL/tr

LARİVA – Koşuyolu
Kahve Durağı – Çamlık
Anka Cafe – TAÇEV Çınar

İLETİŞİM: 555 059 61 50

10BİLET VE ÜZERİ TOPLU ALIMLARDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR

———-

FERHAT AYDIN KİMDİR?

ODTÜ Psikoloji Bölümü mezunu ve tek hayali terapist olmak olan Ferhat Aydın, nam-ı diğer Bar Psikoloğu, mezun olduktan sonra insanların terapiye ve psikolojiye ne kadar uzak olduğunu fark edip mesleki depresyon yaşıyor. O süreçte kendini iyi hissetmek için gittiği barlar ise ona yeni işinin kapısını aralıyor.
Ferhat Aydın, mezuniyetinin ardından Boylam Psikiyatri Enstitüsü’nde ‘Klinik Uygulamalı Psikoloji Okulu ve Nesnel Değerlendirme Eğitimi’ni tamamladı. Meslek hayatına özel bir kurumda çocuk-ergen ve ailelere psikolojik danışmanlık alanında hizmet vererek başladı. Daha sonra ‘Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi’ni tamamladı. Askerlik görevini sürdürürken ‘askeri ortama uyumu kolaylaştırıcı ve intiharı önleyici çalışmaları’ ile Kara Kuvvetleri tarafından takdir belgesiyle onurlandırıldı. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Cinsel Terapi eğitimlerini tamamlayan Aydın, bu temel eğitimlere ilaveten, Oyun Terapisi, Boşanma Adaptasyonu Terapisi, Çocuklarla Bilişsel Davranışçı Terapi, Uluslararası Okul Psikolojisi Birliği onaylı eğitimler olan ‘Krize Müdahale Teknikleri’ ve ‘Terapötik Kartlar’ eğitimlerini başarıyla tamamladı. Spor psikolojisine de ilgi duyan Aydın, Türkiye Hokey Federasyonu’nun ve Hokey Milli Takımlarının psikologluğunu da yaptı.
Türkiye’de ve dünyada ilk kez hayata geçirilen Bar Psikoloğu – Psikogösteri konseptinin yaratıcısı ve uygulayıcısıdır. ‘İnsanlar psikoloğa gitmiyorsa psikolog insanlara gitsin’ düşüncesiyle hayata geçirilen bu gösteri formatı, temel psikoloji bilgilerinin mizahla harmanlanarak insanlara sunulduğu bir ‘drink and talk show’dur. Aydın, başta BKM Mutfak olmak üzere Psikogösteri konseptini çeşitli sahnelerde sergilemeye devam etmektedir.

Ayrıca instagram üzerinden yaptığımız çekilişe katılmak için tıklayınız.

Detaylar

Tarih:
6 Şubat 2020
Saat:
20:00
Ücret:
73.50TL
Etkinlik Kategori:

Organizatör

MOST ArGe ve Danışmanlık
Telefon:
0258 215 50 54 - 0536 349 67 60
E-posta:
info@mostdanismanlik.com
Website:
www.http://mostdanismanlik.com

Mekan

Merkez Efendi Kültür Merkezi
Denizli
Denizli, Türkiye
+ Google Haritalar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ