19.07.2024 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Denizli AK Parti Başkan Aday Adaylarının Tam Listesi Açıklandı

AK Parti il, ilçe belde belediye başkanı, belediye ve il genel meclis üyesi aday adayları için başvuru süresi bugün sona erdi.

Denizli AK Parti Başkan Aday Adaylarının Tam Listesi Açıklandı

AK Parti Parti’nin Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvuru süreci tamamlandı. AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör tarafından basına gönderilen açıklamada, 37 belediye başkan aday adayının başvuruda bulunduğu belirtildi.

İŞTE O ADAY ADAYLARI…

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için sadece Demet Özkan Değirmenci’nin ismi kamuoyuna yansıdı. AK Parti Merkezefendi’de Recep Yunus Özer, Kadir Eken ve Yavuz Aki, Pamukkale’de ise Uğur Gökbel ve Mithat Güler adaylık başvurusu yaptı. AK Parti’nin diğer ilçelerdeki başvurular ise şu isimlerden oluştu:

Acıpayam: Fikret Gümüş, Mahir Altuğ, Kadir Özdemir, Mehmet Eskin. Babadağ: Murat Kumral, Osman Kocaayan, Kamil Çalışkan. Baklan: Arif Demirdöğer, Muhammet Altunbaş, Nasuh Altuntaş. Bozkurt: Hicran Köröğlu, Akif Bayar, Ahmet Bayar, Abdullah Deda, Hamdi Cin. Çardak: Nafiz Korkmaz, Kadir Baş, Feridun Fikret Akyol, İbrahim Kocatürkmen, Selim Örs. Çivril: Özkan Avcı. Honaz: Hayati Işık. Kale: Murat Soyluer, Ramazan Coşkun, Ömer Ali Sarıtaş, Osman Bilgin, Hasan Bilhan Saltan. Bilal Tıkım Serinhisar: Cemal Kobaş, Yaşar Öztürk, Ayhan Soyfidan.

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör ise açıklama notunda, Ak Parti’de görevini sürdüren belediye başkanları için ise ayrı bir prosedür tercih edildiğini ve mevcut başkanların doğal AK Parti başkan aday adayı olduğu için başvuruda bulunmadığını, kesin aday listelerinin ise Aralık ayı içerisinde açıklanacağı bildirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Bize Ulaşın