20.05.2024 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Demet Değirmenci, adaylık için yola çıktı

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (Ak Parti) eski kadın kolları başkanlığı görevi yapan Demet Özkan Değirmenci, yerel seçimlerde belediye başkan aday adayı olmak amacıyla 14 Kasım itibari ile DESKİ’de ki Daire Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Değirmenci, Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kolları sıvadı.

Demet Değirmenci, adaylık için yola çıktı

“Denizli’mizin güzel insanları için yıllarca çalıştık. Onların sesine kulak verdik” diyen Demet Özkan Değirmenci, Denizli AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığı için kolları sıvadı.

Değirmenci yaptığı açıklamada, “Umut oldukça, her yeni gün yeni bir başlangıçtır.” demiş Mevlana. Bizim için bugün tam da öyle bir gün.  Ticaretten siyasete, özel sektörden bürokrasiye uzanan yolda bilgi ve tecrübe ile doldurduk biz heybemizi. Denizlimiz için kurduğumuz hayallerimize de; kadın ve anne bakış açısıyla bu hayalleri hayata geçirecek vizyonumuza da güveniyoruz.  Hemşehrilerimizin “tam zamanı bizimgız” cümlelerinden geliyor bizim cesaretimiz. Sokakta, pazarda, ev ziyaretlerinde sıktığımız her elin, sarıldığımız her yüreğin derdine ortak oluyoruz. Hemşehrilerimizin gönüllerinde bulunduğumuz yerin en büyük makam olduğunu bilerek güzel Denizlimizin güzel insanları için yıllarca çalıştık. Onların sesine kulak verdik. Şimdi yine o sese güveniyor ve daha fazla çalışma vakti diyoruz.

Bu duygularla 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde memleketimize belediye başkanı olarak hizmet etmek için Daire Başkanlığı görevimden 14 Kasım 2023 itibarıyla ayrılıyorum. Görevim süresince birlikte çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Denizlimizin güzel insanlarıyla her köşe başında el ele omuz omuza olmayı sürdüreceğim” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Bize Ulaşın