01.06.2023 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

ÇEVİK HALI YIKAMA

ADRES
Denizli
TELEFON
+90 551 144 67 98
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Denizli Halı Yıkama

Denizli halı yıkama sektöründe 10 yılı aşkın süredir müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler geliştirerek, istisnai hizmeti tavizsiz standartlarımızla birleştirerek sağladığımız müşteri memnuniyetinden mutluluk ve gurur duyuyoruz. Denizli halı yıkama fİrması “Çevik Halı Yıkama” profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir.

Halılarınız kirlenir, lekelenir, kokar ve mikroplanır. Denizli’nin en iyi halı yıkamacısının evinizi daha ferah ve daha hijyenik hale getirmesine izin verin. Denizli halı yıkama hizmeti için hemen şimdi bizi arayabilir, yada online hizmet planlama yapabilirsiniz.

 

Denizli Koltuk Yıkama

Denizli koltuk yıkama firması “Çevik Halı Yıkama” teknisyenleri döşemeli kanepenize mümkün olan en kapsamlı temizliği sağlamak için çeşitli yöntemler kullanır. Buharlı koltuk temizliği, kuru koltuk temizleme ve şampuan temizliği sunuyoruz. Döşemeli mobilyalarınız için hangi yöntem en iyisi olursa olsun, işimiz bittiğinde koltuklarınız şık ve ferah olacak! Ve kanepenizin yapısal parçalarının yanı sıra kumaş veya deriyi korumaya son derece özen gösteriyoruz.

Kanepenizi düzenli olarak temizlemek, kanepenizde biriken toz ve kiri ortadan kaldıracaktır. Kanepenizi sık sık temizlemek, toz akarları ve alerjilere ve astıma neden olabilecek veya bunları şiddetlendirebilecek diğer mikroorganizmalar gibi alerjenleri de ortadan kaldırır. Biriken toz ve kir, kanepelere genel olarak mat bir görünüm verir. Döşemede uzun süre kalmasına izin verilen lekeler yerleşir, bu nedenle ne kadar hızlı çıkarılırlarsa o kadar iyidir.

 

Organik Ürünler Kullanıyoruz

Denizli halı yıkama firması “Çevik Halı Yıkama” tesislerinde yada evinizde yapılan koltuk ve halı temizleme hizmetlerimizde kullandığımız temizlik ürünlerimiz çevreci ve organiktir. Kullandığımız ürünler aileniz ve evcil hayvanlarınız için zararlı değildir ancak lekelere ve kokulara karşı etkilidir.

Temizlik ürünlerimiz evinizdeki havaya zehirli dumanlar salmaz ve kimyasal kalıntı bırakmaz. Firmamız halı ve koltuk temizleme hizmetleri için arayabileceğiniz profesyonel bir şirkettir. Bırakın koltuk temizleme ihtiyaçlarınızı eğitimli uzmanlarımız halletsin.

ÇEVİK HALI YIKAMA ÇEVİK HALI YIKAMA ÇEVİK HALI YIKAMA ÇEVİK HALI YIKAMA ÇEVİK HALI YIKAMA ÇEVİK HALI YIKAMA ÇEVİK HALI YIKAMA ÇEVİK HALI YIKAMA ÇEVİK HALI YIKAMA ÇEVİK HALI YIKAMA

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
× Bize Ulaşın