07.05.2021 - Denizli Şehir Portalı & Denizli Firma Rehberi
Denizli'de Ne Var?

Casa Del Bera

ADRES
Hüseyin Yılmaz Caddesi No 52, Denizli
TELEFON
0258 211 67 00
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

30 kişilik profesyonel ekibi ile hizmet veren CASA DEL BERA, ekibini, yurt dışı ve yurt içinde birçok önemli noktalarda görev yapan tecrübeli kişilerden oluşturmaktadır.
CASA DEL BERA ilimizde farklı konsepti ile steak house olarak bilinen et restoranı olarak hizmet vermektedir. Kış sezonunda 175 kişi, yaz sezonunda 300 kişi kapasitesi ile hizmet veren CASA DEL BERA Kırmızı et ile ilgili birçok farklı alternatif lezzetler sunmaktadır.
Restoran bünyesinde kapalı alanda kışlık bahçe, yazlık bahçe ve özel günlerdeki organizasyonlar ve iş görüşmelerinde kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış, 12 kişilik toplantı ve sunum salonu ile Denizlili misafirlerimize haftanın 7 günü hizmet vermektedir.
Kaliteden ödün vermeden, yenilikçi adımlar atan işletmemiz; ilk önemli ve ciddi adımını markalaşma yolunda atmıştır. Başta ISO 9001 ve ISO 22000 gıda güvenlik sistemi belgeleri olmak üzere dürüst ve sağlıklı hizmetin ülkemizde adeta karnesi olarak kabul edilen HELAL BELGESİNİ alarak kalitesini arttıran CASA DEL BERA, markalaşma ve kurumsallaşma yolunda da Dünya Perakendeciler Birliği olarak da bilinen FSCC20 Belgesini almıştır.
Tüm ürünlerimizde kesimler, hijyenik ortamda İslami usullere uygun olarak veteriner hekimler kontrolünde yapılmaktadır. Ürünlerimizin hazırlık aşamasında kesinlikle alkol ve alkol muhtevası kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz ile marine edilmesi söz konusu değildir.

Çiftlikten sofraya en özel ürünlerimizi Dry Aged (Kuru Dinlendirilmiş) sistemi ile beğeninize sunuyoruz. Etlerimiz, Özel Dry Aged (Kuru Dinlendirilmiş) sistemi ile himayala tuzunda 28 gün dinlendirilmektedir. Dinlenme işleminin ardından misafirlerimize usta ellerden özenle hazırlanarak servis edilmektedir.
Açık mutfağı ile mutfağında iddialı olan restoranda haftanın 7 günü serpme kahvaltı, öğle yemekleri ve akşam yemekleri ile günün her anı hizmet vermektedir. Ayrıca et ürünleri dışında günlük taze pasta çeşitleri, kek çeşitleri, dünya mutfağından da örnekler sunulmaktadır. Doğum günü, evlilik yıl dönümü vb. gibi özel günlerinizde organizasyon hizmeti verilmektedir. Organizasyon dışında talebinize göre özel yemekler, özel doğum günü pastaları gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.
Restoranımızdaki tüm ürünler açık mutfakta, tecrübeli ekibimizle hazırlanmaktadır. Hizmet kalitesine önem veren işletmemiz güçlü menüsü ile de dikkat çekmektedir. Casa Del Bera ekibi yemek, servis, hijyen, sunum, içecek konularında eğitim almış olup, güncel eğitimleri sürekli olarak devam etmektedir.
Casa Del Bera 2018 yılının Kasım ayından bu yana siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Casa Del Bera Casa Del Bera Casa Del Bera Casa Del Bera Casa Del Bera Casa Del Bera

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
× Destek